Odtrucie Alkoholowe

Działamy na terenie Warszawy i dalszych okolic.

Zakres wykonywanych usług:

  • Usługi wykonywane przy detoksie alkoholowym

Pełna dyskrecja i profesjonalizm

Wykwalifikowany, profesjonalny zespół lekarski

Detoks alkoholowy - jego przebieg krok po kroku

Alkoholizm jest chorobą, która może dotknąć każdego z nas - nie należy sądzić, że jest to przypadłość wyłącznie żuli i bezdomnych. Wiele osób nie utożsamia alkoholizmu z codziennym wypijaniem lampki wina. Jeśli jednak coraz częściej zdarza nam się pić alkohol bez rozważania późniejszych konsekwencji oraz coraz trudniej funkcjonować nam bez tej lampki wina - warto zwrócić się po pomoc do specjalistów, którzy pomogą w ustaleniu, na ile problem jest już poważny.

Czytaj dalej...

Czy esperal niesie ze sobą skutki uboczne?

Wszywka alkoholowa jest rozwiązaniem radykalnym, pozwalającym osobom z problemem alkoholowym zapanować nad nałogiem. Mechanizm jej działania jest prosty: pacjentowi umieszcza się podskórnie lek, który powoduje nieprzyjemną reakcję fizjologiczną od razu po spożyciu alkoholu.

Czytaj dalej...


Skuteczny detoks? Najważniejszy jest pierwszy krok.

Początki uzależnienia od alkoholu u każdego wyglądają inaczej. Może to być codzienne sięganie po kieliszek wina, coraz częstsze suto zakrapiane imprezy lub regularne spożywanie coraz większej ilości piwa. Ciężko jest powiedzieć sobie "stop" i wyhamować - niestety, w dalszym stadium zaawansowania choroba alkoholowa wymaga całkowitego zaprzestania spożywania alkoholu. Dla osób, które nie potrafią już funkcjonować bez picia jedynym rozwiązaniem będzie skuteczne odtrucie alkoholowe. W jaki sposób przebiega?

Czytaj dalej...